30 December 2016

KEVIN

Jest taka rzecz bez której nie wyobrażacie sobie Świąt Bożego Narodzenia ? Ja osobiście nie wyobrażam sobie tych Świąt bez Kevina! Kevin to już nie film to tradycja. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest to Kevin sam w domu czy Kevin sam w Nowym Jorku, bo obie części są tak samo dobre!! Ten film współtworzy tą niesamowitą atmosferę obejmującą całe Święta. To, że oglądałam każdą z części już chyba milion razy nic nie zmienia - za każdym razem oglądam go z tym samym zachwytem, za każdym razem śmieję się z tych samych rzeczy i to jest właśnie fenomen tego filmu. Film wszechczasów! Jak ktoś go jeszcze nie widział to bardzo polecam - zwłaszcza w Święta Bożego Narodzenia!

Is there such a thing without which you can not imagine Christmas? I personally can't imagine Christmas without the Kevin! Kevin is no longer a movie is a tradition. It doesn't matter to me whether it is Home Alone or Home Alone 2: Lost in New York, because both parts are just as good!! The film co-creates this unique atmosphere including all holidays. The fact that I watched every part probably a million times doesn't change anything - every time I watch it with the same enthusiasm, every time I laugh at the same things and that is the phenomenon of the movie. Film of all time! If there is someone who doesn't see it I highly recommend - especially at Christmas!

10 comments:

 1. Akurat za Kevinem nie przepadam. W Święta chciałabym obejrzeć jakiś nowy fajny film a nie coś co widziałam milion razy.
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  ReplyDelete
 2. To prawda Kevin to tradycja, nie ma znaczenia, że wszyscy znają ten film na pamięć :) Zapraszam do siebie:
  http://makeupcoscokocham.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. lubię ten film i nie mam nic przeciwko temu, że emitują go w każde Święta :) aczkolwiek nie traktuję go jako tradycji :)
  pozdrawiam
  http://zyciejakpomarancze.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. U mnie w domu nie ma tradycji, że w każde święta gości na telewizorze, ale filmy dobrze znam i dawniej ciągle je oglądałam :)

  ReplyDelete
 5. Uwielbiam Kevina :D Mam do tych filmów straszny sentyment :D

  ReplyDelete
 6. Ja nie wyobrażam sobie Świąt bez Love Actually :)

  ReplyDelete
 7. Widziałam go już mnóstwo razy ;D

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Widziałam Kevina raz w życiu i na prawdę tyle mi wystarczy. Jakoś nie widzę nic przyciągającego w tym filmie.
  Mój Blog

  ReplyDelete
 9. Ja nie wyobrażam sobie świat bez śniegu. W tym roku znów go nie było :/

  ReplyDelete