6 December 2016

Movies to recommend!


Dzisiejszy post dotyczy zupełnie czegoś innego niż moda, ale równie ważnego w moim życiu! Otóż wraz z chłopakiem uwielbiamy oglądać filmy. Obejrzeliśmy już tyle pozycji, że postanowiłam co jakiś czas polecać niektóre na blogu - oczywiście tylko te godne według mnie polecenia :) Tak się akurat super złożyło, że obydwoje lubimy podobny typ filmów - najbardziej thrillery oraz dramaty, ja osobiście uwielbiam także komedie romantyczne!

Dzisiaj na warsztacie dwie części Pitbulla. Długo nie mogłam dać się namówić chłopakowi, żeby obejrzeć nowe jego części, ale w końcu nadszedł ten dzień kiedy Mu się udało i wierzcie lub nie, ale zostałam pozytywnie zaskoczona! Generalnie nie przepadam za bardzo za polskimi filmami, chociaż nie powiem, bo parę pozycji jest bardzo dobrych! Cała chęć obejrzenia tych filmów u mojego chłopaka narodziła się wraz z pojawieniem się nowej części w kinach. Jeszcze tu nie wspominałam, ale obydwoje bardzo lubimy chodzić do kina i dosyć często to robimy - staramy się przynajmniej raz w tygodniu o ile jesteśmy w domu :) Co do samego Pitbulla to sam fakt ile osób odwiedziło kino, aby go zobaczyć mówi sam za siebie. Jestem pełna podziwu, że coś takiego powstało właśnie w Polsce! Oprócz tego, że totalnie wpasowuje się w mój gust filmowy, to także jego humor, teksty i sceny poboczne powodują, że pomimo tego, że jest długi nie nudzi się! Reasumując jedynka ciekawa, a dwójka jeszcze ciekawsza! Bardzo polecam!

Najlepszy cytat: "Kupiłam sobie krem za 271zł, No i ?, No i chuj nie będę żreć przez 3 dni" Postać Olki tak bardzo dobrze zagrana!  Darek, Marcinek oraz Grabowski tak samo świetni!!

// Today's post refers to completely different staff than fashion, but equally important in my life! Along with my boyfriend we both love watching movies. We have seen so many positions that I decided from time to time recommend some in here - of course, only those worthy of my command :) It's just so cool happened that we both like the same type of movies - most thrillers and dramas, I personally love the romantic comedies also!

This post is about two parts of Pitbull. Long period of time there wasn't even talk about watching this - I didn't want, but finally the day came when my boyfriend persuaded me and believe me or not, but I was pleasantly surprised! Generally I do not prefer polish movies, although there is a couple of positions which are very good! All desire to see these movies was born with the advent of the new part in cinemas. I didn't mention yet that both of us really like going to the cinemas and we do it quite often - we try at least once a week, as long as we are at home :) Talking about the Pitbull: the fact of how many people visited the cinemas to see this speaks for itself. I am full of admiration that such a thing was done in Poland! Except that it totally fits my movie taste, also its sense of humor, texts and different - not main - scenes cause that the movie doesn't get bored despite the fact that it is so long! First movie interesting and second even more interesting! I highly recommend!

Best quotation: "I've bought a cream for 271zł, Well ?, Well, fuck I will not eat for 3 days" The character of Olka is so well played! Darek, Marcinek and Grabowski great as well!!

11 comments:

 1. Moja koleżanka wybiera się na Niebezpieczne kobiety :) Może i ja kiedyś oglądnę.

  ReplyDelete
 2. Pierwszą już widziałam, a na drugą się dopiero wybieram. Poczucie humoru jest mało ambitne, ale sam film faktycznie wciąga.

  ReplyDelete
 3. ja nie lubię takich filmów:)

  ReplyDelete
 4. Fajna recenzja :) Filmu nie widziałam, ale mam nadzieję, że kiedyś się załapię :))

  ReplyDelete
 5. Pierwszą część widziałam w kinie. Ostaszewska to jedna z moich ulubionych aktorek jeszcze z czasów jej roli w PRZEPIS NA ŻYCIE - tam również grała fenomenalnie!

  ReplyDelete
 6. Kocham ten film! Dla mnie najlepszy był tekst o Pinokiu, kiedy dowiedział się, że jest z drewna :D nie wiem czy kojarzysz ? :)

  ReplyDelete
 7. Wonderful movies! Realy interesting!
  Have a good Friday!
  www.recklessdiary.ru

  ReplyDelete
 8. Też uwielbiam ten cytat o kremie <3 muszę zobaczyć Niebezpieczne kobiety :D

  ReplyDelete
 9. Właśnie chciałam obejrzeć ostatnio ten film ;)

  ReplyDelete
 10. Nie miałam okazji oglądać, ale bardzo dużo osób poleca :)

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Świetne filmy, uważam, że to poziom filmów amerykańskich, Vega jest genialny <3

  Pozdrawiam,

  https://my-nonchalance.blogspot.com/

  ReplyDelete