28 December 2016

WEDNESDAY

I'm not a morning person! 
 
Święta, Święta i po Świętach :( Ulubione Święta dopiegają niestety końca, ale za to już niedługo Sylwester! Outfit na sylwestra już mam od dawna przygotowany. Dodam po Nowym Roku posta ze stylizacją także dowiecie się gdzie można wszystko dostać. Przed Sylwestrem zamierzam dodać jeszcze kilka postów między innymi przegląd kończącego się roku 2016 z najważniejszymi dla mnie wydarzeniami, które miały miejsce w owym roku także zaglądajcie. Na samym początku stycznia pojawi się wyczekiwany post z prezentami jakie dostałam pod choinkę i wiele innych.

Z natury jestem leniem, haha. Uwielbiam spać i pomimo tego, że obecnie nie uczę się i nie pracuję wiecznie nie mam na nic czasu.., a niby uchodzę za zorganizowaną! Muszę trochę nad tym popracować.. Od niedzielnego wieczoru do dzisiaj byłam w domu rodzinnym mojego chłopaka - było super, z resztą jak zawsze. Odpoczywaliśmy, jedliśmy masę przepysznego jedzenia, oglądaliśmy stare zdjęcia i filmy z dzieciństwa mojego chłopaka, Jego siostry i rodziców, spotkaliśmy się z Jego kolegami z poprzednich szkół, a jednego dnia połowa rodziny przyjechała do nas na świąteczny obiad, także bardzo miło spędziliśmy czas na Kujawach!! Dzisiaj z rana wyjechaliśmy i po krótkim przystanku w Gdańsku w celu podlania kwiatów i choinki przyjechaliśmy do moich rodziców na jeden dzień. Obydwoje uwielbiamy podróże, w związku z czym wiecznie jesteśmy w podróży . Jutro wracamy już do Gdańska i w planach mamy planszówki z przyjaciółmi, a w piątek przyjeżdża do nas moja siostra z chłopakiem i siostra chłopaka i z soboty na niedzielę idziemy razem na Sylwestra. W tym roku w kalendarzu ułożyły się tragicznie Święta i Nowy Rok, ale co zrobić.. Za rok będzie lepiej! 

Mój blog miał być modowy, a zaraz wyjdzie, że więcej jest postów lifestylowych niż fashion, ale spokojnie po Nowym Roku nadrobię zaległości ze świata mody!


// Christmas, Christmas and after Christmas :( Favorite holidays unfortunately are ending, but soon will be New Year's Eve! Outfit for New Year's Eve I have already prepared. I will add after the New Year post with stylization so you will get to know where you can buy everything. Before New Year's Eve I'm going to add a few more posts among other things a review of ending 2016 year with the most important for me events that took place in that year so stay tuned. At the beginning of january there will appear highly anticipated post with gifts which I got for Christmas and many others.

By nature I am a lazy person, haha. I love to sleep and despite the fact that I don't study and do not work I always have no time for anything.. and I am considered to be a kind of organized! I need a little work on it.. From sunday night till today I was in my boyfriend's family home - it was great, as always. We relaxed, ate a mass of delicious food, we were watching old photos and films of my boyfriend's, his sister's and parents' childhood, we met with his colleagues from the previous school, and one day half of the family visited us on the Christmas dinner, we spent a very nice time at Kujawy!! Today in the morning we left and after a short stop in Gdańsk to water the flowers and Christmas tree came to my parents' house for a day. Me and my boyfriend we both love to travel, and therefore we are always in travel . Tomorrow we go back to Gdańsk and we are having in our plan to board games with friends and on friday come to us my sister and her boyfriend and my boy's sister and on saturday we go together on New Year's Eve. This year the calendar of Christmas and New Year has shaped  tragic but what to do.. Next year it's gonna be better!

My blog was supposed to be about the fashion and here is much more lifestyle posts than fashion posts but quietly after the New Year I am going to catch up the world of fashion!

11 comments:

 1. świetny post, ja też uwielbiam spać :) Pozdrawiam ;*
  http://zakreconaaja.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ja jestem przeciwieństwiem Lenia , ciągle działam coś robię i tworzę. A śpię po 4 godziny :P hihihi :) Buziaki :*

  ReplyDelete
 3. Cudnie, że masz takie dobre kontakty z teściami :) ależ zazdroszczę podróży. Jeszcze nigdy nie byłam w Gdańsku!

  ReplyDelete
 4. właśnie mi uzmyslowiłaś, że nie mam pojęciia w co się ubiore na sylwestra hahaha

  ReplyDelete
 5. Święta minęły przerażająco szybko:/
  Udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

  racjonalny empiryk - klik

  ReplyDelete
 6. Ja zamówiłam właśnie świeżą partię planszówek -oby doszła przed sylwestrem :)

  ReplyDelete
 7. Też jestem z natury leniem :) Uważam, że masz fajnego bloga ponieważ masz i posty na temat mody jak i lifestylowe. Po co ograniczać się do jednej tematyki :)

  Mój blog KLIK ♥

  ReplyDelete
 8. Ja nie objadałam się w święta :P ale leniuchowałam dużo :P prawie z łóżka nie wychodziłam :D

  ReplyDelete
 9. Osobiście wydaje mi się, że nie ma co sobie narzucać typowo tematyki bloga :D Pisz o czym chcesz ;) Np. u mnie jest wprawdzie najwięcej o książkach, bo tak po prostu wychodzi, ale książkowego bloga nie prowadzę ;P To moja myślodsiewnia.
  drewniany-most.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Mi też ludzie mówią, że jestem zorganizowana, a prawda jest taka, że śpię do 11-12 :D
  AGNIESZKAA-ES.BLOGSPOT.COM

  ReplyDelete
 11. Mam tak samo jak Ty. Mój blog miał być modowy został blogiem beauty, a teraz coraz bardziej artystycznym. Niestety takie rzeczy wychodzą w praniu.

  http://www.amlodzinska.pl

  ReplyDelete