9 January 2017

Coming back to the christmas time


Przed samymi Świętami Bożego Narodzenia byłam z dziadkiem na długim spacerze i kawie z ciachem w Gdańsku Głównym. Było tak pięknie, że postanowiłam wrócić tam z aparatem i porobić trochę zdjęć. W związku z czym między Świętami, a Sylwestrem kiedy znaleźliśmy trochę wolnego czasu udaliśmy się z chłopakiem i Jego kuzynem na spacer po Starym Mieście. Na starówce jest to szczególny czas - wręcz idealny na zimowe spacery - między innymi dlatego, że w tym okresie trwa jarmark Bożonarodzeniowy, wszystko jest pięknie udekorowane i można przejechać się wagonikiem na świątecznym kole :) Wczoraj wieczorem byliśmy tam z rodzinką i trochę się zmieniło - zamiast jarmarku i świątecznych dekoracji jest masa śniegu, haha :) Buziaki!

// Just before Christmas I was with my grandfather for a long walk and coffee with a cake in Main Gdańsk. It was so beautiful that I decided to go back there with a camera and do some pictures. Because of that between Christmas and New Year's Eve when we found some free time we went with my boyfriend and his cousin for a walk through the Old Town. In the Old Town this is a special time - almost perfect for winter walks - among other things because in this period lasts Christmas fair, everything is beautifully decorated and you can ride in the wagons on the holiday circle :) Yesterday evening we were there with the family and it little has changed - instead of fair and Christmas decoration there is a mass of snow, haha ​​:) Kisses!

11 comments:

 1. ależ cudnie jest ten Gdańsk prezentuje. :) strasznie dawno tam nie byłam i chętnie bym się wybrała, ale raczej się nie zapowiada na taką wycieczkę, bo z Krakowa to jednak kawałek drogi jest. ;)
  pozdrawiam serdecznie.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Oj cudowne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 3. Piękne zdjęcia, niesamowity klimat :)

  ReplyDelete
 4. Bardzo ładne zdjęcia.
  Pozdrawiam i obserwuję :)
  kosmetyczny-kuferek-marty.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Nawet nie wiedziałam, że Gdańsk tak pięknie się prezentuje :)

  ReplyDelete
 6. Cudowne zdjęcia <3 Zapraszam do siebie:
  http://makeupcoscokocham.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Śliczne zdjęcia,nie dziwię ci się że tam wróciłaś :)

  https://zwyczajnaminika.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. świetne zdjęcia :) kocham Gdańsk, bo praktycznie się tam wychowałam, ciągnie mnie tam niesamowicie :)
  dodaję do obserwowanych i zapraszam do siebie! :)
  tysiatestuje.blogspot.de

  ReplyDelete
 9. Piękna iluminacja! Ależ jesteście do siebie podobni!^^ Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 10. Cudownie, bardzo świątecznie... szkoda że snieg się trochę spóźnił :)
  Pozdrawiam
  http://wear-owska.blogspot.com/

  ReplyDelete