4 February 2017

BIRTHDAY NAILS

Jakoś nie udało mi się w ciągu ostatnich dwóch tygodni wstawić posta z urodzinowymi paznokciami, także robię to dzisiaj :) 

Moje paznokcie już tak odrosły :O Odkąd pamiętam [właściwie to od urodzenia] obgryzam paznokcie :/ Rodzice próbowali wielokrotnie z tym walczyć, ale nic nie pomagało - żadne niesmaczne/kwaśne lakiery czy inne sposoby, jedynie, ale to tylko na pół roku jak miałam 2 lata to Mikołaj w czasie Świąt spowodował, że przestałam za sprawą obietnicy, że jak nie przestanę to za rok nie będzie prezentów. Także odkąd mam żel, a na to hybrydy to rosną jak głupie. Śmieszność życia - jak przez całe życie chciałam, żeby rosły to nie rosły, a jak już teraz nie chcę - im wolniej tym lepiej, mniejszy odrost - to one rosną jak oszalałe, haha!

// Somehow I couldn't insert post with birthday nails in the past two weeks, so I'm doing this today :)
My nails already are so long :O Since I can remember [actually since my birth] I have been bitten my nails :/ My parents have tried many times to fight with it, but nothing helped - no distasteful/acidic nail polish or other ways, only, but just for half a year when I was two a Santa Claus during Christmas stopped me, because of the promise that if I do not stop, next year there won't be any gifts. Also, since I have a gel and hybrids my nails are growing as stupid. The ridiculousness of life - as a lifelong I wanted them to grow they didn't grow, and as I now don't want to - the slower the better, smaller regrowth - they grow like crazy, haha!


W ostatnim czasie mam bzika na punkcie świecących, brokatowych paznokci! Także po raz kolejny i tym razem postawiłam na pyłek i wyszedł finalnie efekt lekkiej tęczy z przeważającym kolorem srebrnym. Na żywo wyglądają one stoooo razy lepiej! Za każdym razem po wyjściu z salonu jestem bardzo zadowolona z usługi także gorąco polecam [KLIK].

// In recent times, I had been crazy about luminous, glitter nails! Also, once again, and this time I set on pollen and came out in final slight rainbow effect with the predominant color of silver. In live they look muchhh better! Each time I go out of the beauty studio I am very pleased with the service so I strongly recommend [CLICK].

11 comments:

 1. Piękne ;) Także mam słabość do błyskotek na paznokciach :)

  ReplyDelete
 2. Matko, jakie cudowne pazurki! :o

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Bardzo ładne. Ja obecnie mam przedłużane paznokcie i czekam aż moje własne dorosną do ładnej długości. :)
  mój blog

  ReplyDelete
 4. Są świetne, bardzo mi się podobają. Co to za pyłek?

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jest na białym lakierze jakiś kolorowy pyłek :) Konkretnie to nie wiem jaki ;(

   Delete
 5. Śliczny Blog :)
  Bardzo fajnie się go czyta :3
  Co powiesz na wspl obs ? :)

  http://believeinhimselfx33.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Piękne, chociaż ja chyba nie zdecydowałabym się na tak długie paznokcie :)

  ReplyDelete
 7. Mi również pod hybryda paznokcie rosną bardzo szybko. Tydzień i już mam odrosty. Na szczęście sama robię paznokcie więc zawsze, o ile jest czas, mogę je poprawić. :)

  Bardzo podoba mi się efekt jaki daje pyłek. :)

  ReplyDelete