21 March 2017

BOARD GAMES


Środa to już chyba stanie się u nas takim dniem planszówkowym :) W ostatnią środę spotkaliśmy się z przyjaciółmi w pubie pogadać, pograć, popić oraz przy okazji obejrzeć mecz [Manchester City - AS Monaco] . Było megaaa, z resztą jak zawsze! Graliśmy w Colt Express, Splendor, Santiago oraz Tajniaków - wszystkie gry świetne, polecam [wszystkie mam osobiście w domu]. Jakoś od dwóch lat uwielbiam grać w gry [zupełnie jak za czasów dzieciństwa!] - nie wiem czy to kwestia tego, że mniej więcej wtedy zrobił się szał na to, ale bez wątpienia przyjemnie mi się spędza czas grając. Dlaczego środa ? Generalnie dlatego, że prawie w żaden weekend nas nie ma w Gdańsku, a nawet jak jesteśmy to mamy cały zaplanowany/zajęty - żyjemy póki co w ciągłych rozjazdach.. Dodatkowo mój chłopak w poniedziałki chodzi na piłkę nożną, we wtorki na kosza, w środy na squasha i w czwartki ponownie na piłkę nożną, także nie mamy za dużego wyboru, jeśli chodzi o dni. Co do mojego uprawiania sportów, to miałam zacząć chodzić na siłownię od marca, ale przełożyłam to na kwiecień, haha - jak zwykle :) Ostatnio bardzo spodobał mi się squash, także mam w planach również i ten sport trenować od kwietnia. Na początku kwietnia szykuje nam się ponad tygodniowy wyjazd <3 Nie mogę się doczekać!!

// Wednesday is probably going to be our 'board games day' :) Last Wednesday we met with friends in the pub to talk, play, drink and on the occasion watch the match [Manchester City - AS Monaco]. There was superb, with the rest as always! We played at Colt Express, Splendor, Santiago and Tajniacy - all great games, I recommend [all I have at home]. Since two years I love playing games [quite like in my childhood!] - I do not know if it's a matter of how much those days it became popular, but no doubt I enjoy spending time on playing. Why Wednesday ? Generally because almost every weekend we aren't in Gdańsk or even if we are all weekend we have scheduled/busy, we live in continuous travels. In addition, my boyfriend on Mondays plays football, on Tuesdays basketball, on Wednesdays squash and on Thursdays again plays football, so as you can see we do not have much choice if there is going about days. As for my sports, I was about to start going to the gym from March, but I changed it to April, haha ​​- as usual :) Recently I liked squash, so I have also in my plans to start with this sport from April. At the beginning of April we are going on a trip for a week <3 I can't wait!!

3 comments:

 1. Fantastyczny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Miejmy nadzieję, ze bez komórek, które moim zdaniem utrudniają kontakty face to face.

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam ludzi z pasja:)


  buziaki:*
  WWW.KARYN.PL

  ReplyDelete
 3. Gy to świetna zabawa na zabicie czasu :)
  Obserwuje :)

  ReplyDelete