21 December 2016

MY BABY IS HAVING MASTER'S DEGREE!

He is looking soooooo good in this suit!  He even wore his new, red with a christmas tree socks for having luck, haha.

Miałam wczoraj wstawić tego posta, ale tyle się działo, że nie miałam jak :) W nocy z niedzieli na poniedziałek sprzątałam mieszkanie po Wigilijnej imprezie z przyjaciółmi w związku z czym spałam tylko 20 minut, a mój chłopak 40 minut, bo uczył się do obrony magisterskiej, którą miał mieć z samego rana w poniedziałek. Po nieprzespanej nocy około 10 rano wszedł na egzamin dyplomowy, a przed 11 dowiedzieliśmy się, że zdał! Także mój chłopak dołączył do grona magistrów i od 19 grudnia ma ten sam tytuł co ja! W czasie Jego obrony odebrałam kwiaty i prezent i pojechałam Mu pogratulować. Tego samego dnia broniła się także trójka naszych przyjaciół. Po Ich obronie zrobiliśmy na pamiątkę kilka zdjęć przed uczelnią i pojechaliśmy odebrać tort z Gdyni - kolejną niespodziankę ode mnie. Byliśmy obydwoje tak zmęczeni, że w drodze powrotnej zasypiałam co kilka sekund, hahaha. Po południu wybraliśmy się na obiad do naszej ulubionej pierogarni. Następnie wróciliśmy do mieszkania, gdzie chwilę później przyjechali niespodziewanie dla mojego chłopaka Jego rodzice! Zrobili Mu bardzo dużą niespodziankę - w ogóle się nie spodziewał. Od kilku tygodni to planowaliśmy i się udało! Było bardzo sympatycznie, z resztą jak zawsze. Wypiliśmy szampana, chłopak odpakował wszystkie prezenty, posiedzieliśmy i porozmawialiśmy, a pod wieczór kiedy rodzice już wyjeżdżali umówiliśmy się ze znajomymi na opijanie w pubie. Udaliśmy się do Gdańska Głównego do jednego z naszych ulubionych pubów. Rozmawialiśmy, śmialiśmy się, piliśmy oraz zjedliśmy masę fantastycznie dobrego jedzenia!! Sama jestem zdziwiona, że daliśmy radę zjeść aż tyle.. Jakoś po 3 w nocy skończyliśmy imprezę i po odwiezieniu wszystkich postanowiliśmy przenocować u kuzyna i Jego dziewczyny! Cały dzień mogę podsumować trzema wyrazami: BYŁO MEGA SUPER! 

// I wanted to write this post yesterday, but so much has happened that I didn't have even time :) During the night from sunday to monday I was cleaning the apartment after the Christmas party with friends and that is why I slept only 20 minutes and my boyfriend just 40 minutes because he learned to defend thesis, which was in monday morning. After a sleepless night around 10 am he came on the final examination, and before 11 we got to know that he passed! So my boyfriend also joined the master group and from 19 of december has been having the same title as me! During his defense I picked flowers and a gift and went to congratulate him. That day also defended three of our friends. After their defense we took some pictures in front of the university and went to pick up a cake from Gdynia - another surprise from me. We were both so tired that on the way back I asleep every few seconds, hahaha. In the afternoon we went to dinner at our favorite restaurant with dumplings. Then we returned to our apartment, where a moment later came unexpectedly my boyfriend's parents! They made him a very big surprise - he didn't expect that. For several weeks, we planned that and it succeeded! It was very sympathetically meeting - as always. We drank champagne, my boy unwrapped all the gifts, we were siting and talking and in the evening when the parents were leaving we agreed with our friends to get drunk at the pub. So we went to Gdańsk Główny to one of our favorite pubs. We talked, we laughed, we drank and ate mass of fantastically good food!! I am so surprised that we managed to eat so much.. Somehow after 3 am we finished the party and after dropping off all our friends we decided to spend the night at my boyfriend's cousin and his girlfriend! The whole day I can summarize by four words: IT WAS SO SUPERB!5 comments:

 1. Gratulacje dla twojego chłopaka, fajnie że zdał! Mieliście super spędzone dni :D

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie! UNREALIZABLE

  ReplyDelete
 2. Wonderful post! Very interesting!
  www.recklessdiary.ru

  ReplyDelete
 3. gratuluję! widać że świetnie spędziliście czas :)

  ReplyDelete
 4. Piękne swiętowanie :) Pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Wow, jak super, że udało się uzyskać ten stopień naukowy Twojemu chłopakowi i przyjaciołom, a Tobie jeszcze wcześniej - wszystkim Wam należą się wielki gratulacje! Ja jestem dopiero na II roku I stopnia i już powoli czuję, jak siły mi się wyczerpują. xD
  Super zdjęcia, widać, iż zabawa była przednia. Bardzo pomysłowy ten tort!
  Pozdrawiam,
  unambitious33.blogspot.com

  ReplyDelete