18 December 2016

MUST HAVE

                                                 dress here // blouse here // body here // trousers here // shirt here // denim jacket here

Ostatnio mam bardzo dużo wolnego czasu - skończyłam już niestety studia, a póki co jeszcze nie pracuję - w związku z czym spędziłam dzisiaj kilka godzin w internecie, a właściwie to w sklepach internetowych i znalazłam parę garderobianych perełek [oczywiście w jednym z moich ulubionych sklepów], które na pewno niedługo trafią do mojej garderoby! Pokażę Wam tylko część z nich, ale tą lepszą, bo gdybym miała zaprezentować wszystko co mi się podoba to nie starczyłoby tutaj miejsca. Pierwsza rzeczą na jaką w ogóle wpadłam to aksamitna sukienka o dość nietypowym kroju. Sukienek w swojej szafie mam niezliczoną ilość, ale nadal mam do nich słabość, dlatego oglądam i szukam nowych.. Tego typu sukienkę można założyć na każdą okazję! Na piwo ze znajomymi, do kina z chłopakiem, na domówkę, a nawet na sylwestra, dlatego dobrze mieć taki element garderoby w swojej szafie, bo na pewno się przyda w momencie, gdy nie wiemy co mamy na siebie założyć. Zwiewne, koronkowe lub z falbankami bluzki to kolejny element garderoby bez którego nie mogłabym żyć!! Ta czarna, wiktoriańska bluzka ma coś w sobie, jest niesamowicie oryginalna, a dodatkowo jest dość krótka, a takie właśnie lubię. Co do body to przez długi okres nie przepadałam za nimi, ale od wakacji nastąpiła zmiana o 180 i teraz wręcz uwielbiam je, a ze względu na to, że można je dostać teraz prawie w każdym sklepie i to w najróżniejszych wersjach to kilkanaście sztuk już posiadam w swojej kolekcji. Nie wiem co wpłynęło na tą zmianę, ale dziewczyny już tak mają, że lubią zmieniać zdanie :) Czarnych rurek i katan jeansowych nigdy nie jest za wiele! W obecnym sezonie bardzo modne są naszywki, dlatego nie zdziwiło mnie, że połączenie katany z różnymi typu naszywkami może tak super się prezentować. Na kraciastą czerwoną koszulę już od dawna choruję, ale albo za szybko są wyprzedawane, albo krój lub wygląd nie do końca mi pasuje, ale ta z Bershki totalnie do mnie przemawia :) 

// Recently, I have a lot of free time - I have finished my studies already, and I'm not working so far - and thats why I spent today a few hours on the internet, actually in online stores and found same amazing clothes [of course in one of my favorite stores], which soon will go to my wardrobe! I'll show you just some of them, but this better part, because if I like to show everything what I like/want to buy it wouldn't be enough space here. The first thing I found was a velvet dress with a rather unusual cut. I have countless quantity of dresses in my wardrobe but I still have a soft spot for them, so I am looking for new all the time.. This type of dress you can wear for any occasion! For a beer with friends, to the cinema with a boyfriend, on a house Party, and even on New Year's Eve, so good to have such a cloth in the closet, for indstance when we do not know what to wear. Delicate, lacy or frilly blouses are another item of clothing without which I could not live!! This black, victorian blouse is having something in itself, is incredibly original, and in addition is rather short, and thats what I like. Talking about bodies I didn't like them for a long period of time, but since this holiday it has changed by 180 and now I even love them, and because of the fact that nowadays in almost every shop we can get it and in various versions I have already in my collection dozen pieces. I do not know what led to this change, but girls are like that - they are changing their minds :) Black, skinny jeans and denim jackets we never have too many! In the this season stripes are very fashionable, so I was not surprised that the combination of denim jacket and different stripes can present so good. I had been ill because of plaid, red shirt, but either they are sold out too fast or cut or appearance not quite fit me, but the one with Bershki totally speaks to me :)

15 comments:

 1. UU ile fajnych ciuszków ;D

  ReplyDelete
 2. Świetna wish lista! Body są przepiękne <3

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam koszule w kratę :) Poklikałam.

  ReplyDelete
 4. Ja muszę w końcu nabyć jakąś koszulę w kratę ;)

  ReplyDelete
 5. kurtka dzinsowa <3 nasz ulubieniec :D

  ReplyDelete
 6. Mi najbardziej do gustusunięcia przypadła ta sukienka na pierwszym zdjęciu, ale również bardzo ładna ta koszula w kratę.
  Pozdrawiam cieplutko.

  Zapraszam do siebie

  Mój blog

  ReplyDelete
 7. O! Akurat ja mam podobną do tej, czerwoną koszulę. Bardzo lubię ten kolor i wszystkie jego odcienie (ale raczej te ciemniejsze). :)

  Pozdrawiam ;)
  Tak Po Prostu BLOG [klik]
  Dziękuję za odwiedziny :)

  ReplyDelete
 8. Body ze zdjęcia jest mega :)

  ReplyDelete
 9. To prawda, dziewczyny kochają zmieniać zdanie! Czemu teraz, kiedy nie mam w ogóle pieniędzy, jest tyle fajnych ubrań w sklepach? Przecież to jest największa kara, jaka może być.

  Nowy post!
  http://www.amlodzinska.pl

  ReplyDelete
 10. Świetne rzeczy wybrałaś! <3
  Obserwuje kochana :*
  Zapraszam: http://allixaa.blogspot.com/

  ReplyDelete
 11. Super propozycje :) Body są genialne :)
  Gingerheadlife.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. święta racja- jeansowa kurtka i czarne rurki to absolutny must have w każdej szafie :) koszula faktycznie ciekawa :)
  pozdrawiam
  http://zyciejakpomarancze.blogspot.com/

  ReplyDelete
 13. Świetne rzeczy,najbardziej podoba mi się koszula w kratkę !
  Zapraszamy do nas : http://happysadma123.blogspot.com/

  ReplyDelete
 14. Najbardziej wpadła mi w oko ta koszula :). Pozdrawiam! Możesz poklikać tutaj ? Tutaj KLIK Dzięki ;* /Klaudia
  NASZ BLOG ♥

  ReplyDelete
 15. Świetne ciuszki wybrałaś :) Sukienka <3 Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  ReplyDelete