26 January 2017

ABOUT SUNDAY #1

From the left: boyfriend's mum and then his dad, my mum and dad :)

Kolejnego dnia po moich urodzinach, po bardzo obfitym i przepysznym śniadaniu oraz po ciastku, pączku i kawie pojechaliśmy na zimowy spacer po molo w Sopocie! W okresie wiosna/lato bardzo często bywamy nad morzem, ale zimą już rzadziej, i szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że morze zimą może prezentować się tak pięknie!!  Pomimo zimna [było około -1°C] spacer był bardzo przyjemny i udany. Oby jak najwięcej takich odwiedzić kochanych rodziców!

// The next day after my birthday, after a very hearty and delicious breakfast and the cake, donut and coffee we went on a winter walk along the pier in Sopot! During the spring/summer we are very often by the sea, but in winter already less, and frankly speaking I didn't expect that the sea in winter can present so beautifully!!  Despite the cold [it was around -1°C] the walk was very pleasant and enjoyable. I hope there will be visit of beloved parents as many as it is possible!

7 comments:

 1. Pięne spotkanie :* Widzę u Was mnóstwo Miłości, cudownie :*:*:*

  ReplyDelete
 2. Ślicznie tam! Widzę, że miałaś udany dzień z najbliżsyzmi ;) Zazdroszczę tego spaceru, bardzo by mi się przydał! Szkoda, że mieszkam tak strasznie daleko...

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  ReplyDelete
 3. Zawsze chciałam zobaczyć nasze polskie morze zimą, jednak mam strasznie daleko, bo całą Polskę do przejechania :(
  Śliczne, rodzinne zdjęcia! :)

  ReplyDelete
 4. piękne rodzinne zdjęcia :) super, że mogliście razem spędzić czas :)
  pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Piękne zdjęcia. Bardzo mi się podobają.
  Pozdrawiam www.chudszej.blogspot.com :)

  ReplyDelete