25 January 2017

SHOELOVER


W ostatnim tygodniu kupiłam sobie dwie pary butów :) Już wcześniej miałam je upatrzone, ale w Święta tyle się działo, że nie miałam czasu na bieganie po Galeriach i nie przewidziałam tego, że po Świętach będzie problem z ich kupnem w związku z wyprzedażami.. :/ I wyobraźcie sobie, że aby je kupić najpierw musiałam obdzwonić sklepy w różnych miastach, a potem ściągnąć je z poza Gdańska. Na całe szczęście udało się! Co do tych z prawej to została ostatnia para - oczywiście mojego rozmiaru - w Bydgoszczy, i tam też je kupiłam, a drugie ponownie pojawiły się online! Uwielbiam czarne buty, bo do wszystkiego pasują. Pierwsze to bardzo wygodne buty na obcasie firmy Bershka, a drugie to typowe zimówki o oryginalnym i nietuzinkowym kształcie czubka, posiadające elementy w brązie, pochodzą one od Lasockiego.

// Last week I bought two pairs of shoes :) I have already searched them out, but during Christmas time so much going on that I didn't have time to run the Galleries and I didn't predict that after Christmas will be a problem with buying them in connection with Christmas sales.. :/ Imagine that to buy them first I had to call shops in different cities and then bring them over the outside of Gdańsk. Fortunately it worked! As for those on the right that has been the last pair of these shoes - obviously my size - in Bydgoszcz and there I also bought them, and the second re-emerged online! I love black shoes, because they fit to everything. The first pair of shoes are very comfortable high heels from Bershka, and the second are typical for winter times boots with the original and extraordinary shape of the tip, which have elements in bronze, they come from Lasocki.

19 comments:

 1. Ja właśnie też zostawiłam sobie kupno butów po świętach i aktualnie nie umiem znaleźć żadnych odpowiednich :( Dobrze że chociaż Tobie się udało :))

  ReplyDelete
 2. Gratuluję udanych zakupów! Buty wyglądają świetnie. Sama mam podobne dwie pary. Choć zdecydowanie tej zimy wolę niższe buty, podobne do tych z Lasockiego :)

  niepoprawnymakijaz.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Fajne buty. Też mam buty z Lasockiego podobne do tych po prawej. Pozdrawiam 😊

  ReplyDelete
 4. Obie pary są fantastyczne! Lasocki uwielbiam! Jednak tym razem chyba skłoniłabym się bardziej ku propozycji po lewej stronie (choć obcas dla mnie ciut za wysoki).
  Też uwielbiam kupować buty :) Pozdrawiam! :)

  ReplyDelete
 5. Świetne buty:D I jaka determinacja

  ReplyDelete
 6. Obie pary bardzo mi się podobają <3
  http://xthy.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. fajne buty te po lewej

  ReplyDelete
 8. te z Lasocki są totalnie w mooooim stylu!

  ReplyDelete
 9. Zakochałam się w tych butach po prawej. Nawet nie patrzę czy są jeszcze dostępne online, bo jeszcze bym się skusiła! :D
  przewrotowiec.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Fajne ;) Też najbardziej lubię czarne buty i najczęściej się na takie decyduję :)

  ReplyDelete
 11. Śliczne buciki.
  Jako butoholiczka również muszę sobie sprawić jakieś nowe cudeńka ;)
  Pozdrawiam,
  Obserwuję i zapraszam do mnie:
  My blog(Click)♥

  ReplyDelete
 12. Cudowne sa <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/01/winter-black-and-gray-outfit.html

  ReplyDelete
 13. Piękne buty :)
  Ja bliżej wiosny wybiorę się do sklepu po jakieś sportowe obuwie.
  Pozdrawiam!

  Zapraszam do obserwacji i komentowania :)

  lublins.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Super zakupy, ja też poszalałam i kupiłam dwie pary butów u Lasockiego. Tanio i dobra jakość. Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 15. Gratuluje zakupy buty są bardzo ładne :-)
  Pozdrawiam
  body-and-hair-girl.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. Aaaay te po lewo są śliczne!!!

  ReplyDelete