28 January 2017

CATAN


W poniedziałek wieczorem po powrocie ze Słupska zabraliśmy po drodze do nas Bartka kuzyna na gry planszowe. Wszyscy w trójkę bardzo lubimy Osadników z Catanu!! Wraz z narzeczonym mamy już w swojej kolekcji podstawę + dwa rozszerzenia, w związku z czym postanowiliśmy ten wieczór poświęcić właśnie tej grze! Wszystkim bardzo polecam ową grę - jest ona bardzo wciągająca! Z jednej strony należy do ambitnych i strategicznych gier, a z drugiej instrukcja jest bardzo łatwa do ogarnięcia :) Dosyć często w nią gramy. Pamiętam, że około 2 lata temu zagraliśmy w nią pierwszy raz i od tamtego czasu jest ona naszą ulubioną planszówką!

Tymczasem szykuję się do wyjścia - dzisiaj świętuję ze znajomymi moje 25 urodziny w klubie. Czemu akurat w klubie? Mam swoją listę miejsc, gdzie chciałabym wyprawić urodziny i w tym roku padło akurat na dyskotekę. Relacja z urodzin oczywiście pojawi się niedługo na blogu! Buziaki!

// On Monday evening, after returning from Słupsk we took with us to our house Bartek's cousin on the board games. All three of us really like "
Die Siedler von Catan" [original title]!! Me and my fiancé already have in our collection base of this game + two extensions, and therefore we decided this evening to devote just on playing this game! I highly recommend the game - it is very addictive! On the one hand it belongs to the ambitious and strategic games and on the other hand instruction is very easy to understand :) We play this game quite often. I remember that about two years ago we played it for the first time and from then it is our favorite board game!

Ok, I have to finish coz I am getting ready to go out - today I celebrate with the friends my 25th birthday at the club. Why in the club? I have the list of places where I would like to celebrate my birthday and this year I chose a disco. The relation of this party, of course, will appear soon on the blog! Kisses!

21 comments:

 1. Jestem maniakiem gier planszowych, a tej - jakimś cudem- jeszcze nie znam! Muszę to koniecznie nadrobić. Wszystkiego najlepszego!
  Z przyjemnością obserwuję :)

  ReplyDelete
 2. amazing!
  NEW BLOG ! please follow me : YOUNG BLOG

  ReplyDelete
 3. Super pomysł na spędzenie wolnego czasu :)

  nicoolsblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Wszystkiego Najlepszego:-) pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. wszystkiego najlepszego! :) moje 25 urodziny też się zbliżają.
  hmm, nie znam tej gry, ale wygląda niezwykle interesująco :) planszówki są cudowne.

  ReplyDelete
 6. Ja mam 7 letniego syna więc raczej wybieramy gry, które zainteresują szczególnie jego. Ostatnio naszą ulubioną jest Gnaj do celu w PRL-u taki biznes tylko ze starymi pieniędzmi, kartkami itp. ;)

  ReplyDelete
 7. Nigdy nie grałam w tą grę! :)

  londonkidx.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Uwielbiam grać w najróżniejsze gry, szczególnie z rodziną :D

  ReplyDelete
 9. Martita1/29/2017

  Mamy okazję zobaczyć Pani bloga po raz pierwszy, będziemy zaglądać częściej! ❤️ Zapraszamy Panią i czytelników do wzięcia w udziału w konkursie walentynkowym, w którym można wygrać perfumy Carolina Herrera Good Girl, Armani Acqua Di Gio Profumo oraz voucher. Pozdrawiamy! http://wisebears.pl/konkurs-walentynkowy/

  ReplyDelete
 10. Moje urodziny w tym roku zapowiadają się nieciekawie...

  ReplyDelete
 11. Bardzo fajny blog, zostaje tu na dłużej. Fajny post. Obserwuje i liczę na rewanż www.mysterious-natalia.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Hej fajny blog i super wpis :) Zapraszam na mojego nowego bloga o urodzie, kosmetykach i lifestyle http://13hacks.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Uwielbiam gry planszowe :) kiedyś byłam na urlopie w Słupsku :)

  ReplyDelete
 14. O matko, kiedy ja grałam w gry planszowe...wieki temu. Super spędzony czas :)
  www.sylwiaszewczyk.com

  ReplyDelete
 15. Gry planszowe są super :)
  Mój Blog

  ReplyDelete
 16. Lubię Słupsk :) a w gry plansozowe.. nie gram ;)

  ReplyDelete
 17. Bardzo ciekawa gra :) Ja planuję kupić jakąś dobrą grę z jakimiś pytaniami :)
  http://gingerheadlife.blogspot.com/

  ReplyDelete
 18. Zanim nauczyłabym się w to grać minął by rok jak nie więcej :D

  ReplyDelete
 19. Ciekawa alternatywa na spędzenie wolnego wieczorku :)

  www.wkrotkichzdaniach.pl - coś nowego na blogu! :)

  ReplyDelete
 20. Uwielbiam gry planszowe :) Ostatnio wybieramy gry karciane, ale o planszowych nie zapominamy :D
  Zapraszam http://natalie-forever.blogspot.com

  ReplyDelete