15 January 2017

SUNDAY


Some snaps from last week :) Me after doing nothing during whole day.

Witajcie! Zrobiłam sobie kilkudniową przerwę od bloga, a to za sprawą aktywnego trybu życia w ostatnich dniach. Dużo się działo i nie miałam czasu, aby usiąść i przygotować posta [nie ma co ukrywać zazwyczaj zajmuje mi to parę godzin ze względu na to, że chcę, aby każdy post był dopracowany w 100%!].

Przez ostatni tydzień leniuchowałam na kanapie przed telewizorem, trochę sprzątałam nasze mieszkanie, itp. W środę wieczorem odwiedzili nas znajomi także bardzo miło spędziliśmy z Nimi czas. W piątek pojechaliśmy do Torunia do lekarza, bo miałam umówioną wizytę u dermatologa. Następnie pojechaliśmy do Bartka (chłopaka) rodziców na weekend - tzn. zostajemy do poniedziałku. Wczoraj i dzisiaj udało mi się zrobić dwie sesje z zimowymi outfitami na bloga, w planach mam jeszcze jedną - zobaczymy czy się uda. Dzisiaj oczywiście wspieraliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Byliśmy w Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie na różnego rodzaju przedstawieniach z okazji WOŚPu. Udało nam się wylicytować parę rzeczy i wspomóc Jurka!

Nie jestem wierząca, nie jestem za PiSem, a wręcz z DUŻYM nasileniem przeciwko za to co robią i, że to co powinno nieść dobro przeistoczyli w komercję, w której chodzi tylko o pieniądze! Niestety w dzisiejszych czasach ludzie się sprzedają - zrobią wszystko - w pogoni za pieniądzem :( Smutne, ale prawdziwe! Wszystkim, którzy dzisiaj byli przeciwko Owsiakowi i całej zbiórce życzę dużo zdrowia - obyście nigdy nie musieli korzystać z Ich pomocy!

P.S. Stoch ostatnio niesamowicie fenomenalny!! Taka duma dla kraju ♥

// Hello! I took a few days break from the blog and this is due to an active life in recent days. A lot was happening and I didn't have time to sit down and prepare a post [there is nothing to hide usually it takes me a couple of hours due to the fact that I want to make every post polished on 100%!].

Over the last week I was resting on the couch watching TV, I was cleaning our apartment a little, etc. On Wednesday evening our friends visited us, it was very nice to spend time with them. On Friday we went to Toruń to the doctor, because I had an appointment with a dermatologist. Then we drove to Bartek's (boyfriend's) parents for the weekend - we are staying here till monday. Yesterday and today I was able to do two sessions of winter outfits for the blog and in the plans I have one more - we'll see whether it will succeed. Today, of course, we supported the Great Orchestra of Christmas Charity! We were in the Municipal Cultural Centre in Bądkowo for various performances to celebrate WOŚP. We were able to bid for some things and help Jurek!

I'm not a believer, I DO not support the PiS, and even against for what they do and that what should brings goodness they changed into commercialism, in which is going just about money! Unfortunately nowadays people are selling themeselves - will do everything - in the pursuit of money :( Sad but true! All those who today were against Owsiak and the whole organization I wish you good health - may you never have to use their help!

P.S. Stoch recently incredibly phenomenal!! Such pride for the country ♥

10 comments:

 1. również nie rozumiem tej nagonki na pana Owsiaka. Jestem wierząca, ale za PiSem również nie jestem. To co oni wyprawiają jest mocno patologiczne i na prawdę wstyd mi za nich.
  Pozdrawiam
  www.zyciejakpomarancze.blogspot.com
  (dodaję do obserwowanych)

  ReplyDelete
 2. Czasem przerwa jest potrzebna;)

  ReplyDelete
 3. Masz śliczne włosy:)

  ReplyDelete
 4. Ja pomagałam WOŚP i będę pomagać... :)
  Fajne zdjęcia :)
  www.wkrotkichzdaniach.pl - nowości na blogu!:)

  ReplyDelete
 5. Niech każdy mówi co chce, ale Pan Jurek jak dla mnie to złoty człowiek. Akcja i cel są szczytne, a efekty widać w bardzo wielu szpitalach. Sprzęt zakupiony dzięki niemu ratuje ludziom życie, czego więc chcieć więcej? Nie rozumiem czasem ludzkich postaw.

  ReplyDelete
 6. Ta Nagonka na Pana Owsiaka jest na prawdę zbędna, na prawdę ludzie nie mają co robić :( Buziaki :*

  ReplyDelete
 7. zdjęcia świetne! :) obserwuje i pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 8. Śliczna z ciebie dziewczyna, zazdroszczę pięknych włosów :) zapraszam www.adriana-style.com

  ReplyDelete