7 February 2017

amazing present!Zobaczcie jaki piękny prezent dostałam jakiś czas temu od dziadka z okazji obrony magisterskiej! ♡ Na początku prosił mnie, żeby jakieś zdjęcia wybrała i z Nim wywołała, bo On chce zrobić mi pamiątkę. Nie mogłam zrozumieć co tak naprawdę się za tym kryje, ale kiedy przywiózł mi to i dał - nie mogłam uwierzyć, że tak śliczne i oryginalne rzeczy można zrobić w dzisiejszych czasach.. Nie wiem nawet jak to się profesjonalnie nazywa, ale element po lewej stronie przypomina trochę ramkę stojącą swobodnie, a ten po prawej obrazek do powieszenia na ścianie. Tak bardzo spodobało mi się to i mojemu chłopakowi, że dziadek postanowił zrobić również Bartkowi :) Pewnie zastanawiacie się czemu jeden element podpisany jest od dziadka, a drugi od narzeczonego - dziadek tak wymyślił!

// Look what a beautiful gift I received some time ago from my grandfather on the occasion of the thesis defense! ♡ In the beginning he asked me to chose some pictures and develop with him, because he wants to make me a souvenir. I could not understand what is really behind this, but when he brought it to me and gave - I could not believe that such a beautiful and original things we can do nowadays.. I do not even know how it is professionally called, but the item on the left is a bit like a frame standing freely and the right looks like picture for hanging on the wall. Me and my boyfriend liked it so much, that my grandfather decided to do these also for Bartek :) You are probably wondering why one piece is signed by my grandfather and the other by my fiance - that was the idea of my grandfather!

9 comments:

 1. Kocham takie rzeczy. Cudownie to wygląda. Sama mam taki oryginalny prezent od chłopaka na ścianie tylko, że w innej postaci. Zdjęcie jest jakby wywołane (?) na kawałku drewnianej deski.

  PS. Gratuluję obronionego tytułu :)

  http://niepoprawnymakijaz.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Wspaniały prezent, uwielbiam takie kreatywności :) Buziaczki :*

  ReplyDelete
 3. Dziadek wykazał się kreatywnością! Każdy chyba chciałby dostać coś podobnego, a na pewno ja :)
  Diamentowe myśli - klik

  ReplyDelete
 4. Great gift my dear
  A big hug

  ReplyDelete
 5. Super dziadek :) Świetna pamiątka :))

  ReplyDelete
 6. Super prezent! ;) na pewno Twój dziadek jest bardzo dumny ;) gratuluję Ci również ;)
  Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)
  www.jagglam.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Świetny blog! Oby tak dalej :)
  Zapraszamy do nas:
  http://podhalanskieblogerki.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Very pretty present! <3

  ReplyDelete